A- A A+

Drenaże i odwodnienia Rybnik

drenaze

wod-kan

Firma F.H.U. Dobrowolski z Jejkowic koło Rybnika oferuje profesjonalne wykonanie.

Wykonujemy:

  • drenaże budynków/terenu wraz z zagospodarowaniem wody deszczowej, wykonywaniem studni chłonnych oraz montażem zbiorników wraz z przepompownią
  • wykonanie drenażu fundamentu
  • odwodnienie budynku
  • odwodnienie fundamentu
  • wykonanie drenażu fundamentu

Odwodnienie budynku

Drenaż wykonywany jest w celu odwodnienia terenu wokół podziemnych częsci budynków. Jest on planowany wraz z projektem budynku w celu osuszenia nisko położonych kondygnacji budynku takich jak piwnica czy garaż. Wykonanie drenażu domu jest szczególnie ważne gdy przychodzi do deszczowych miesięcy, może się okazać, że suchy teren w lato niekoniecznie oznacza, że poziom gruntowy wody nie podniesie się w trakcie jesiennych kilkudniowych opadów, czego konsekwencją może być np. zalana piwnica.

Najczęściej wodę z drenaży odprowadza się, wykorzystując naturalne ukształtowanie terenu – w stronę zboczy lub rowów. Wodę z drenaży odprowadzić możemy do kanalizacji deszczowej lub do studni.

F.H.U. "Dobrowolski" Dobrowolski Łukasz

Rybnik jak i całe województwo śląskie to główny teren naszego działania ale nie ograniczamy się tylko do tego rejonu. Świadczymy usługi także w województwie opolskim i małopolskim.

 

mapa Polski

 

Zapraszamy do kontaktu

tel. 504 128 396